WitEden Kubeliai Magijos Kubo galvosūkį 3x3x13 33 13 3x3x15 33 15 3*3*13 3*3*15 Stickerless Profesinio Švietimo Žaislai Cubo Magija

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w1062

€44.53 €28.06

73250 Labiau Mylėti

[WitEden 3313 3315]

Dear Friend,sveiki atvykę į mūsų parduotuvę!

Mes turime platų magic kubeliai,mes aprreciate jūsų konsultacijos!

Jeigu turite kokių nors klausimyną, prieinamą ons apie kainas ir produktus,prašome nedvejodami susisiekite su mumis!

Jei jums patinka šis straipsnis, prašome įtraukti jį į jūsų Pageidavimų Sąrašą ,galbūt rasite keletą staigmena!

PS:Mes turime daug akcijų,jei jums reikia didmeninė,prašome susisiekti su mumis dėl daugiau nuolaidos.

Būti ventiliatoriai ,jūs galite mėgautis daugiau nuolaida!

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: WitEden 3x3x13 I/II

N. Svoris.: 201g G. Svorio.: 236g

Dydis: 59x59x86mm

Spalva: Stickerless Versija 3x3x13 I, II 3x3x13

Medžiaga: Plastikas

Pakuotė:dėžutė Spalva

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: WitEden 3x3x15 I/II

N. Svoris.: 236g G. Svorio.: 273g

Dydis: 59x59x99mm

Spalva: Stickerless Versija 3x3x15 I, II 3x3x15

Medžiaga: Plastikas

Pakuotė:dėžutė Spalva

Jūsų prekės aprašymas bus patalpinta čia.Jūs galite naudoti HTML, jei norite.Šrifto rūšį, stilių ir spalvų, yra iš anksto apibrėžta, bet gali būti perrašyti į prekės aprašymas lango.Prekių aprašymus, gali būti taip ilgai, kaip tu nori, kaip šablonai bus dydį, kad atitiktų ilgį savo aprašymai.

Jūsų Mokėjimo Informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Mokėjimo skyriuje kaip Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei neturite Mokėjimo Duomenis, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Laivybos Informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Laivybos skyriaus dalis Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei neturi Siuntimo Informaciją, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Pardavimo Sąlygos bus įdėta čia.Galite sukurti Pardavimo Sąlygos skirsnis kaip Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei jūs turite Pardavimo Sąlygos, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Apie Mus informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Apie Mus skyriuje, kaip dalis Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei neturite jokios informacijos Apie Mus, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Susisiekite su Mumis informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Susisiekite su Mumis skyriuje, kaip dalis Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei jūs turite Susisiekti su Mumis informacija, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

73606 Labiau Mylėti

Modelio Numeris W3313/15Kilmės KN(Kilmės)Sertifikavimo CEUžsakymo Numeris 3x3x3Amžius 12-15 MetųMedžiaga PlastikiniaiTipas Kubo GalvosūkisĮspėjimas Išvengti Ryti

Žymos: cubi anti stresas, fidget žaislai suaugusiems kubas, kaina kubeliai, rubick, magija sudedamas kubas lego, kubas twist, rubiko kubas, kubas streso, cubo educativo, 3x3x3 kubas.

Stacyluellen 2020-12-09

Nice cube

Damir Damir 2020-11-12

Turning in this cube is awful, don't buy it.

Coffeekidd123 2020-12-09

Nice cube

Evevev474 2020-12-11

Excellent store! Fast shipment, excellent packing orders. An interesting, high-quality cube from witeden, naturally more for the collection, should be rotated neatly. Those who have purchased or are going to purchase puzzles of this kind must understand, that this is not a WCA puzzle and have a technically complex design, so fast rotation is missing in principle. These puzzles are bought for pleasure from the assembly process and in the collection.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas