Akyse Žodis Pasakos 25Pcs Phonics Pasakos Alfa Pasakos Vaikams Žaidimai, anglų kalbos Žodis Tyrimo Istorija Nuotrauka Mokymosi Knyga Žaislai Vaikams

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w393

€45.37 €36.29

Akyse Žodis Pasakos:

Dydis:23*28.5*7.6 CM (25pcs supakuoti į vieną langelį); Puslapis:450pages iš viso(įskaitant tėvų knyga).

Akyse Žodžiai yra žodis, kuris reikalauja, kad vaikas galėtų įsiminti, kaip visumos, ir jį skaityti taip greitai, kaip jis mato ją.Amerikos mokslininkas EW Dolch analizuoti ir skaičiuoti knygas vaikams iki Antrojo Pasaulinio Karo, ir surinko 220 dažnai naudojamas aukšto dažnio žodžiai, kad nebuvo laikomasi rašybos taisyklių, o buvo suskirstytas į penkis lygius, todėl šie 220 buvo žodis yra vadinamas Dolch akyse žodžiai.Jis yra būtinas pagrindas pradedantiesiems Amerikos besimokančiųjų.

Pagrindinio turinio Akyse Žodis Pasakos:

1.Mokymo geriausiai parduodamų kūrinių pasaulyje autoritetingas vaikų knygų leidykla;

2.Akyse Žodis Pasakos yra viena iš labai garsaus produktų SHKL Grupės.Praktikos Akyse Žodžių su ryškių ir įdomių knygelių;

3.25 storybooks, praktikoje dažniausiai naudojamas 100 Akyse Žodžiai ir padidinti ritmą ir ritmo mokymas.Kiekvienos knygos pratimai 4 Žvilgsnio Žodžių, įskaitant skaitymo istorija ir praktika Giesmė.

Alfa Pasakos:

26pcs mažos istorijos knygas per nustatyta:

Mokymosi ABCs apkrovų įdomus šis visiškai žavinga kolekcija alliterative pasakojimai-po vieną kiekvienai abėcėlės raidę!Vaikai bus meilė klausytis šonkauliu-kutenimas nuotykius Abby Aligatorius, Burbulas Lokys, Copycats, ir daugiau, nes jie sukurti visiems-svarbu raidžių atpažinimo įgūdžius, kad pamatus, skaityti, sėkmės.Kiekviena knyga apima nenugalimas istorija PLIUS slėpynės nuotrauką puslapyje ir rhyming laišką, eilėraštį, siekiant užtikrinti, vaikai gauna daug praktikos su kiekvienu laišku.Apima visą mokytoja alsuoja lengva pamokas, mokytojas-išbandyti veiklą, ir mini-knygų versijas visų 26 knygas, tad kiekvienas vaikas gali pasiimti namo savo labai savo rinkinį.Žaismingas būdas sukurti phonemic sąmoningumą ir įsitikinkite, kad vaikai tikrai žinau, jų ABCs!Naudoti pagal Klases PreK–1.

Phonics Pasakos:

Atrakinti duris skaityti, sėkmės su šiuo super rinkinys skaityti garsiai storybooks, kad mokyti klavišą phonics įgūdžius, įskaitant trumpųjų ir ilgųjų balsių, balsiai porų, mišiniai, diagraphs, ir daugiau.Kiekvienas užsiima istorija funkcijos phonics mįslių ir motyvuoti phonics nudžiuginti, stiprinti mokymosi.Ateina su dideliu mokymo vadovas alsuoja mokymo patarimai, phonics veikla, ir mini-knygų versijos kiekvieną pasaka!

Kūdikių Žaislai Švietimo Žaislai VaikamsStilius 3 Alfa PasakosModelio Numeris Anglų knygeliųŽodžių Knyga Naktį Istorija Knygamokymosi žaislai švietimo žaislaiMontessori Vaikai žaidimai vaikamsKiekis 25pcsAmžius 5-7 MetųPrekės Pavadinimas LAIMINGA BEŽDŽIONĖStilius 2 Phonics PasakosMedžiaga PopieriusKilmės KN(Kilmės)Stilius 1 Akyse Žodis Pasakos

Žymos: anglų korano knygos, knygos anglų kalba, išmokti skaityti, studijuoti anglų kalbą, sužinokite anglų, japonijos mokytis, vyrai alfa, akyse akyse, anglų kalbos žodis, anglų phonic.

Bebe Roxanne 2020-11-26

I'm delighted, very pleased. Everything came intact, weeks in 3. Includes a storage box, 26 books with stories, stories and tasks, disc and manual for teachers, all in English. The quality is super, the books too, will order more. The price also pleased. I recommend to buy.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas