Didmeninė ir Mažmeninė Deck Mount Krioklys Vonios Maišytuvas Tuštybės Laivo Kriauklės Maišytuvas Bakstelėkite Šalto Vandens Čiaupo 304 Vonios Maišytuvas

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w860

€31.91 €15.96

Didmeninė ir Mažmeninė Deck Mount Krioklys Vonios Maišytuvas Tuštybės Laivo Kriauklės Maišytuvas Bakstelėkite Šalto Vandens Čiaupo 304 Vonios Maišytuvas

Praustuvas nerūdijančio plieno maišytuvas

Vieno šalto vandens maišytuvas

Korpuso medžiaga: 304 nerūdijančio plieno

Paviršiaus apdorojimas: šlifuoto

Liejimo procesas: tiksliojo liejimo procesas

Ritės: Aukštos kokybės keramikos ritės

Putų kandiklį: aukštos kokybės foamer

Montavimo anga: skersmuo 25-28mm

Naudojimo diapazonas; baseino ir pan.

Labai svarbu: skersmuo montavimo anga turi būti skylė 2.5-2.8 cm įdiegti, prašome priemonė prieš jus pirkti! ◆ Privalumai nerūdijančio plieno maišytuvas:

(1) nerūdijančio plieno medžiagos nėra Pb, ir yra viena iš medžiagų, kurios yra šiuo metu saugus žmogaus organizmui.

(2) pagrindinis korpusas iš nerūdijančio plieno maišytuvas yra pagaminti tikslumo liejimo procesas.Vidinis ir išorinis paviršiai produktas yra sklandus ir rafinuotas, ir nėra jokių paslėptų pavojų sveikatai ir saugai.

(3) Visi organai yra atsparus korozijai ir nereikalauja galvanizavimo.

(4) Visi gamybos procesai yra ekologiškos ir nėra jokio poveikio aplinkai.

(5) Kaip ilgai, kaip naujas, nėra dilimui arba lupimasis nuo dengimo sluoksnis.

◆ Ritės:

(1) tikslias keramikos vožtuvas core, didelis kietumas, aukštos kokybės keraminių vožtuvų core, komfortiška jaustis, sklandžiai ir taupantis operacija, tvirtos ir nėra nuotėkio.

(2) Jokios priežiūros, jokios dilimui ir senėjimo pasipriešinimo.

(3), Tinka kieto vandens ir šilto vandens, neturi įtakos žvyro ar smėlio.

◆ Paviršiaus apdorojimas: ranka-šlifuoto paviršiaus

◆ Gaminio patikra: Griežtų testavimo sistema, 100% vandeniui testas prieš produkto palieka gamykla, siekiant užtikrinti, kad maišytuvas nėra nuotėkio.Paviršiaus buvo nuvalyti.Jei ten yra vandens maišytuvas ir liekamasis vandens, tai yra normalu.

◆ Atsargumo priemonės, įrengimas:

(1) Prieš diegiant maišytuvas, skalauti, nešvarus vanduo, likučių, smėlio ir priemaišų, vandens vamzdžio prieš įdėdami maišytuvas išvengti užsikimšimo.

(2) Patikrinkite, ar įrenginio matmenų.Ne jėga diegimas, siekiant išvengti žalos produkto dalys.

(3) Reguliariai valykite paviršių su plovikliu išlaikyti jį švarų.Nenaudokite jokių abrazyvinių valiklių, sunku šluostės, popieriniai rankšluosčiai arba plieno rutuliukai, bet ir rūgštus arba neapdoroti ploviklių ar muilas.Nuvalykite paviršių maišytuvas.

Naudojimo diapazonas baseinų ir kt.Montavimo Anga skersmuo 25-28mmLiejimo procesas tiksliojo liejimo procesasRaktiniai žodžiai Vieno Šalto Vandens MaišytuvasModelio Numeris CY070148Karšto & Šalto Vandens NoFunkcija Ištraukite MaišytuvaiVožtuvas Pagrindinės Medžiagos KeramikosPavadinimas Praustuvas nerūdijančio plieno maišytuvasRitės Aukštos kokybės keramikos ritėsRankenų Vienu RankenaPaviršiaus Apdorojimas ŠlifuotoSvoris Pakuotėje <2kgPutų kandiklį aukštos kokybės foamerMaišytuvas Mount Vieną SkylęDiegimo Tipas SėdiStilius Greitai Atidaryti TipasTipas Baseino MaišytuvaiKorpuso Medžiaga 304 nerūdijančio plieno

Žymos: ranka siurblio maišytuvas, vonios kriaukle, baseino maišytuvas, maišytuvas, vonios maišytuvas, maišytuvas blue, maišytuvas rose, 12v maišytuvas, vonios maišytuvas, juoda maišytuvas bakstelėkite.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas