AWO 1PCS NAUJAS 00079D Samsung " Aukščiausios kokybės Namų Kino sistemos Nuotolinio valdymo pultelis

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w901

€7.56 €6.43

Nuotraukos duomenys

Nustatymo metodas: 1. Pasirinkite TV režimas, laikykite nuspaudę klavišą SHIFT dėl mokymosi, nuotolinio valdymo pultas, apie 3 Sekundžių vėliau, TELEVIZIJOS indikatoriaus lemputes ir patenka į mokymosi režimas. 2. Paspauskite mygtuką, kad reikia mokytis dėl mokymosi nuotolinio valdymo vienu metu, ir tada lemputė mirga lėtai.Įveskite mokymosi mode ir palaukite, kol gausite mokymosi signalas. 3. Suderinti gauna vamzdis mokymosi, nuotolinio valdiklio perdavimo vamzdis, originalus nuotolinio valdymo pultelis, ir laikykite 2 tarp jų. 3 cm atstumu.Paspauskite mygtuką, kad originalus nuotolinio valdymo pultelis turi išmokti vieną kartą, ir tada sužinoti, Lemputė valdymo pultelio pakeitimų iš lėto flash " tris kartus, ir tada jis visada ir nurodo, kad pagrindinis mokymasis yra sėkmingas. 4. Norėdami sužinoti, kitiems mygtukai, kuriuos reikia išmokti, tiesiog pakartokite pirmiau 2 arba 3 etapai. 5. Paspauskite SHIFT klavišą, norėdami išsaugoti ir išeiti į mokymosi valstybės baigus tyrimą. 6. Įvedus mokymosi valstybės, nėra mokymosi signalų įvesties per 15S intervalas, ir nuotolinio valdymo indikatorius automatinis.Panaikinti, palikti [mokymosi režimas] ir automatinis išsaugojimas. 7. To paties klavišo yra pagrįstas kodas vertę, galutinio gyvenimą.Mokymosi mygtukai yra šie: maitinimas, skaičių klavišus 0-10. Tomas+, Tūris-, PUOKŠTĖ+, PUOKŠTĖ-ir TV klavišus Paspauskite klavišą "DVB" ir "TV (SHIFT)" režimo pakeitimo.

Nuotraukos duomenys

Darbo metodas; 1.Prašome atkreipti nuotolinio valdymo pulto signalo priėmimas langų oro kondicionieriai/TV/audio/darbui. 2.Prašome išimkite bateriją, kai jis nenaudojamas ilgą laiką. 3.Nemaišykite senų ir naujų baterijų ar skirtingų tipų baterijų 4.Paspauskite mygtuką reset (žr rodant išimtis.Apie produktą 1\Užtikrinti 100% naujas 2\Garantija už tris mėnesius, 3\pakuotės nėra baterijų Apie garantiją 1\visi produktai yra testuojami darbo spektaklis yra geras 2\jei gaunate prekę nėra patenkinti per 7 dienas, prašome pakeisti arba grąžinti pinigus, jūs esate atsakingas už siuntimo išlaidas. 3\jeigu prekė yra nekokybiška, per 3 mėnesius, mes atsiųsime jums naują, pateikti grąžinti po to, kai mes gavome gaminius su trūkumais, derinimo.Apie paslaugą 1\gavę produkto pasitenkinimą, patikslinkite šiek tiek brangaus laiko 5 taškų aukštą įvertinimą, ačiū! 2\jei gavo produktai nėra įsitikinusi, ar turite klausimų, prašome susisiekti su mumis laiku, suteikti jums labiausiai tinkamą sprendimą.

Tikslas Masažo kėdė nuotolinio valdymoPrekės Pavadinimas AWOBelaidis Ryšys IRNaudoti Garso / Vaizdo GrotuvaiKanalas 3Dažnis 433 MHzPakuotė NoParamos PROGRAMĄ NoModelio Numeris 00079D

Žymos: "samsung" tv 7remote, 868 slh, v20 pelės pro, HORMANN, keycaps ptb ispanų, soundbar, dj pioneer xdj r1, doorhan, "samsung" remot, pioneer imtuvo nuotolinio valdymo pultą.

Solavher 2020-11-30

Everything is perfect. Thank you

Parašyti atsiliepimą

Reitingas